Jesteśmy przyjaciółmi od 40 lat. Jak to możliwe, skoro mamy dopiero po 45 lata? To proste – poznaliśmy się już w przedszkolu. Dzięki temu nasz 2-osobowy team działa niczym drużyna Kazimierza Górskiego. Charakteryzują nas te same charaktery, cechują te same cechy. Nawet wizualnie jesteśmy nie do odróżnienia – co zwykle prowadzi do przezabawnych scen na lotniskach.

Sławek to doskonały logistyk, kucharz oraz lingwista samouk, który potrafi porozumieć się z każdym tubylcem. Boi się pająków, a co gorsze one nie odwzajemniają jego afektu i lgną do niego niczym żaby do pieca.

Michał to wizja i telewizja. Domorosły operator kamery, cierpliwy montażysta i wizjoner. Gdy trzeba wymyślić coś, gdzieś, po coś – on jest od tego. Niezastąpiony gdy trzeba odszukać drogę w miejskiej dżungli.

Tworzymy zespół, który ciemnym uliczkom i obskurnym dzielnicom portowym się nie kłania. Powiedzieć o nas, że lubimy podejrzane speluny oraz oryginalnych lokalsów, to jak powiedzieć, że góry są ładne. Góry są piękne i zachwycające, a ładny to może być jamnik sąsiadki!

Nie szukamy przygód. To przygody marzą o nas. Dają ogłoszenia w radio, prasie, telewizji – przylećcie, zobaczcie, doznajcie nas – wołają. Nie dajemy się prosić zbyt długo, bo to nieuprzejme.

Nie pytaj się, co możemy zrobić dla Ciebie. Pomyśl, co Ty możesz zrobić dla nas.

I to nie jest żart, nie szukamy sponsora dzięki któremu kupimy sobie bilet lotniczy do Tunezji. Współpraca z nami to nie zabawa: to znój, trud, cierpliwość – ale i satysfakcja z tego, jak patrzysz gdy dorastamy, a nasze wyprawy podbijają kolejne kraje. Jeżeli boisz się kontrowersyjnych tematów – nie jesteśmy Partnerem dla Ciebie. Jeżeli dbasz o poprawność polityczną – nie jesteśmy Partnerem dla Ciebie. Jeżeli masz budżet na działania wizerunkowe 800 złotych miesięcznie – nie jesteśmy Partnerem dla Ciebie.

Miły kliencie: jeżeli Twoja firma ma jaja, umów się z nami. Ale nie w kawiarni, i nie w ładnym pokoju rozmów w korpo na 23 piętrze z widokiem na Pałac Kultury. Jeżeli nie wiesz, gdzie się z nami spotkać – znaczy, nie odrobiłeś pracy domowej, nie zapoznałeś się z nasza stroną. Musisz mieć na nas plan, tej roboty za Ciebie nie zrobimy 🙂